O firmie

Dlaczego warto postawić na firmę usługowo - budowlaną DACH KOMPLEX?

Firma DACH KOMPLEX Piotr Jabłoński już od wielu lat zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju pokryć dachowych, na terenie całego kraju. Nazwisko Piotra Jabłońskiego znane jest w branży od samego początku. Piotr Jabłoński uznanie zdobył głównie dzięki solidnym projektom, dużej dbałości o szczegóły oraz rzetelnej współpracy z innymi firmami na rynku. Posiadana wiedza oraz doświadczenie jest gwarantem usług na najwyższym poziomie.

Kadra firmy składa się z dynamicznych, bardzo ambitnych zespołów i doświadczonych pracowników, którzy stale rozwijają swoje umiejętności oraz podnoszą posiadane kwalifikacje. Poprzez regularne szkolenia jesteśmy coraz doskonalsi w naszej branży i na bieżąco dostosowujemy się do zmian na rynku. Stale dążymy do perfekcji, dbając jednocześnie o utrzymanie najatrakcyjniejszych cena w Polsce.

Wszyscy nasi klienci mogą spotkać się z profesjonalną obsługa, natomiast do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, rozważając najlepsze z możliwych rozwiązań. Dachu nie buduje się co roku, a jego remontu nie powinno przeprowadzać się zbyt wcześnie, dlatego wybierając firmę DACH KOMPLEX Piotr Jabłoński zapewniasz sobie i swoim bliskim spokój i bezpieczeństwo na wiele lat.